בס"ד

צור חשבון משתמש
התחבר

עמוד ראשי מאמרים וכתבות פורומים שליחת מאמר החדר שלי RSS הודעה פומבית  
תפריט
העמוד הראשי
מאמרים
פורומים
בדיחות
משחקים [1] [2]
הסיפור שאינו נגמר
סקרים
רדיו
קישורים
החדר שלי - סרוג אישי
מסרים אישיים
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
RSS
צור קשר
פרסם כאן!

עסקים

תיבת חיפוש
Google

מחוברים עכשיו

סקר
מה התכנון שלכם לחודש הראשון של החופש?

בגרויות
לעבוד
ללמוד נהיגה
לעשות פסיכומטרי
ללכת לקייטנה / מחנה
להתבטל
ללמוד תורה
לעזור לזקנים לחצות את הכביש
אחר (פרטו בתגובות!)
תוצאה
משאל

הצבעות: 587
תגובות: 7

רישום לסרוג
רישום לסרוג
התחברות
התחברות
חיפוש בפורומים
חיפוש בפורומים
צור קשר
צור קשר

שאלון חשוב לעתידכם!

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> דיבורים
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
yaz
מנהלת הפורומים
מנהלת הפורומים

הצטרף בתאריך: May 10, 2005

הודעהנשלח: 19/5/12 9:16    כותרת הודעה: שאלון חשוב לעתידכם! תגובה עם ציטוט

השאלון מנוסח בזכר אבל גם אם אתן בנות אני מרשה לכן לענות.
  1. כמה שעות אתה שומר בין בשר לחלב?

2. אם אחיך מודיע לך שהוא חוזר בשאלה, האם תקבל אותו למשפחה ולבית שלך?

3. חברים שלך יוצאים לפאב לא כשר, האם תצטרף אליהם ולא תאכל או שלא תצטרף בכלל?

4. האם אתה מאמין שיש לאדם מניעים לא אגואיסטיים או שהאדם תמיד יהיה אגואיסט?

5. יש לחבר טוב יומולדת. האם תארגן מיוזמתך מסיבה או שתחכה שמישהו אחר יעשה את זה?

6. יש המון עטים במשרד ואפחד לא ישים לב אם אתה לוקח אחד. בבית אין עטים. האם תיקח?

7. מה דעתך לגבי מסיבות הפתעה?

8. יש לך אפשרות לסדר את המתכונים בבית לפי א-ב שכבר הרבה זמן רציתם. האם תעשה את זה?

9. האם אתה אוהב שירים מזרחיים?

10. מה עמדתך בנוגע לחיסונים?

11. מה אתה אומר לגבי חתונה של בני זוג מאותו מין?

12. האם נראה לך נחמד לצאת לטיול לחו"ל בהתראה של יומיים?

13. אם יש למישהו "מביך" (לכלוך בין השיניים) בשיניים, האם תגיד לו או שתתעלם ותנסה לא לבהות בו?

14. מה דעתך לגבי זה שאסור לשים נעליים הפוכות על הרצפה ( גב לאלוהים)?

15. האם אתה אוהב חצילים?

16. האם תהיה מוכן לגהץ בבית?

נערך בפעם אחרונה על-ידי yaz בתאריך 21/5/12 8:43, נערך בסך הכל 2 פעמים
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש
שובבה
משתמש מכור ללא אפשרות גמילה

הצטרף בתאריך: Dec 07, 2010

הודעהנשלח: 19/5/12 9:29    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

1 כמה שעות אתה שומר בין בשר לחלב? אני שומרת 6 בדיוק!
2 אם אחיך מודיע לך שהוא חוזר בשאלה, האם תקבל אותו למשפחה ולבית שלך? ברור אלא מה?הוא אחי!!!
3 חברים שלך יוצאים לפאב לא כשר, האם תצטרך אליהם ולא תאכל או שלא תצטרף בכלל? אשאר בבית!
4 האם אתה מאמין שיש לאדם מניעים לא אגואיסטיים או שהאדם תמיד יהיה אגואיסט?
5 יש לחבר טוב יומולדת. האם תארגן מיוזמתך מסיבה או שתחכה שמישהו אחר יעשה את זה? בודאי שאני אהיה היוזמת(כמו תמיד)
6 יש המון עטים במשרד ואפחד לא ישים לב אם אתה לוקח אחד. בבית אין עטים. האם תיקח? מ'פתאום! לא שלי למה שאקח?גזל מבחינתי!
7 מה דעתך לגבי מסיבות הפתעה? אמממ קצת מבייש ומפתיע,לא כ"כ אוהבת...
8 יש לך אפשרות לסדר את המתכונים בבית לפי א-ב שכבר הרבה זמן רציתם. האם תעשה את זה? אם יש לי זמן וכוח אז למה לא?
9 האם אתה אוהב שירים מזרחיים? אפשר להגיד שכן!!!
10 מה עמדתך בנוגע לחיסונים? חשוב מאוד...
11 מה אתה אומר לגבי חתונה של בני זוג מאותו מין? מעדיפה שלא לומר
12 האם נראה לך נחמד לצאת לטיול לחו"ל בהתראה של יומיים? ממש לא ,אני צ'כה להתכונן לפני..
13 אם יש למישהו "מביך" (לכלוך בין השיניים) בשיניים, האם תגיד לו או שתתעלם ותנסה לא לבהות בו? אומר לו חבל שכולם יסתכלו עליו בצורה לא נעימה לו..
14 מה דעתך לגבי זה שאסור לשים נעליים הפוכות על הרצפה ( גב לאלוהים) לא יודעת נראלי סתם משהו אבל שיש דבר כזה אצלינו אומרים תהפכו לפני שיבואו אורחים חח
15 האם אתה אוהב חצילים? איכססס
16 האם תהיה מוכן לגהץ בבית? כן למה לא?
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
noga
תפוח אדמה בשל
תפוח אדמה בשל

הצטרף בתאריך: Dec 07, 2006

הודעהנשלח: 19/5/12 11:10    כותרת הודעה: Re: שאלון חשוב לעתידכם! תגובה עם ציטוט

קודם כל תודה על הרשות לענות...
ואח"כ
ממתי סרוג הוא אתר שידוכים?
אני לא מאמינה שאני נותנת לזה יד בכלל!

1. כמה שעות אתה שומר בין בשר לחלב? 6
  2. אם אחיך מודיע לך שהוא חוזר בשאלה, האם תקבל אותו למשפחה ולבית שלך? ברור
  3. חברים שלך יוצאים לפאב לא כשר, האם תצטרף אליהם ולא תאכל או שלא תצטרף בכלל? תלוי עד כמה הם קרובים אלי עם נטיה ל'לא'
  4. האם אתה מאמין שיש לאדם מניעים לא אגואיסטיים או שהאדם תמיד יהיה אגואיסט? בגדול האדם תמיד יהיה אגוצנטרי, אבל יש דברים שהאדם יעשה גם אם התועלת שלהם לא תהיה ישירה או שתהיה כוללת אחרים יחד איתו (גם קבוצות ממש גדולות כמו העם או אפילו המין האנושי בכלליות)
  5. יש לחבר טוב יומולדת. האם תארגן מיוזמתך מסיבה או שתחכה שמישהו אחר יעשה את זה? בגדול אחכה אבל אם אין מישהו אחר שיעשה את זה אקח את זה על עצמי, אם צריך אז צריך...
  6. יש המון עטים במשרד ואפחד לא ישים לב אם אתה לוקח אחד. בבית אין עטים. האם תיקח? לא
  7. מה דעתך לגבי מסיבות הפתעה? איכסה
  8. יש לך אפשרות לסדר את המתכונים בבית לפי א-ב שכבר הרבה זמן רציתם. האם תעשה את זה? לא, זה נראה לי ממש מיותר...
  9. האם אתה אוהב שירים מזרחיים?לא
  10. מה עמדתך בנוגע לחיסונים? י שלא מחסן הוא אגואיסט, עלוקה על הציבור ובגדול ממש חוצפן, אם כי ברור שאפשר וצריך להכניס כמה שיפורים בכל מערך החיסונים הזה
  11. מה אתה אומר לגבי חתונה של בני זוג מאותו מין? שאלה טובה, צריך לחשוב על זה, זה לא דבר שאני נתקלת בו בד"כ...
  12. האם נראה לך נחמד לצאת לטיול לחו"ל בהתראה של יומיים? אממ לא, למרות שיש מצב שאני אזרום, בכ"מ סביר להניח שלא תשמעו הצעה כזו ממני
  13. אם יש למישהו "מביך" (לכלוך בין השיניים) בשיניים, האם תגיד לו או שתתעלם ותנסה לא לבהות בו? תלוי עד כמה הוא חבר טוב שלי
  14. מה דעתך לגבי זה שאסור לשים נעליים הפוכות על הרצפה ( גב לאלוהים)?שטויות, אם כי זה נחמד לחיות בחדר מסודר...
  15. האם אתה אוהב חצילים? אני אוהבת אוכל בכלליות
  16. האם תהיה מוכן לגהץ בבית? למה לא?

דורינה
משתמש פעיל
משתמש פעיל

הצטרף בתאריך: Apr 06, 2009

הודעהנשלח: 19/5/12 11:38    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כמה שעות אתה שומר בין בשר לחלב? תלוי..בסביבות 4 שעות (עופ..)
אם אחיך מודיע לך שהוא חוזר בשאלה, האם תקבל אותו למשפחה ולבית שלך? ברוור! (ז"א,ברור שקיבלתי את אחותי שחזרה בשאלה!! )
חברים שלך יוצאים לפאב לא כשר, האם תצטרף אליהם ולא תאכל או שלא תצטרף בכלל? אינלימושג..
האם אתה מאמין שיש לאדם מניעים לא אגואיסטיים או שהאדם תמיד יהיה אגואיסט?בדר"כ בני אדם הם אגואיסטים..ואם לא-אז הם ממש מיוחדים..
יש לחבר טוב יומולדת. האם תארגן מיוזמתך מסיבה או שתחכה שמישהו אחר יעשה את זה?אשמח לארגן..
יש המון עטים במשרד ואפחד לא ישים לב אם אתה לוקח אחד. בבית אין עטים. האם תיקח? לאלאלאלאלאלא!
מה דעתך לגבי מסיבות הפתעה? מרגש..
יש לך אפשרות לסדר את המתכונים בבית לפי א-ב שכבר הרבה זמן רציתם. האם תעשה את זה?כן..
האם אתה אוהב שירים מזרחיים?לא
מה עמדתך בנוגע לחיסונים? בסדר..לא בוכים כשזה הכרחי..Razz
מה אתה אומר לגבי חתונה של בני זוג מאותו מין?אומרת הרבה..בקיצרה.מתנגדת.
האם נראה לך נחמד לצאת לטיול לחו"ל בהתראה של יומיים?כן..למה לא?
אם יש למישהו "מביך" (לכלוך בין השיניים) בשיניים, האם תגיד לו או שתתעלם ותנסה לא לבהות בו? אגיד..
מה דעתך לגבי זה שאסור לשים נעליים הפוכות על הרצפה ( גב לאלוהים)?אינלי דעה נחרצת..קשה לי לראות בעין נעל הפוכה בלי שום קשר ..ככה ש..אני תמיד יהפוך.
האם אתה אוהב חצילים? מאווד!
האם תהיה מוכן לגהץ בבית? בוודאי..(כמובן אם יש כוח..)

לשם מה השאלון??אם אפשר לשאול כמובן..
חזור למעלה
yaz
מנהלת הפורומים
מנהלת הפורומים

הודעהנשלח: 20/5/12 9:20    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חח נגה אני שמחה לראות שזיהית את השאלות. תאשימי את שחר הוא אמר לי לעשות מזה שאלון!

השאלון הוא להנאתכם והנאתנו, כמובן, הוא במקורו במקום אחר בסרוג - אתם מוזמנים לחפש אותו!

תודה לכולם על התשובות =) המשיכו כך! פרסמו לחבריכם! השוו תשובות ביניכם!
מנהלת פורום
מנהלת פורום

הצטרף בתאריך: Jul 21, 2004

הודעהנשלח: 20/5/12 9:56    כותרת הודעה: Re: שאלון חשוב לעתידכם! תגובה עם ציטוט

yaz כתב:
תודה.

1. כמה שעות אתה שומר בין בשר לחלב? Mad 6. (פעם זה היה 3. וכלל גם אכילת חלב עכו"ם. עכשיו זה רק חלב ישר. בהחלט הייתי צריכה לברר את זה לפני החתונה Razz)
2. אם אחיך מודיע לך שהוא חוזר בשאלה, האם תקבל אותו למשפחה ולבית שלך? יש לו ת'בית שלו.
סתם... לא יודעת, אבל גם אח שלא חזר בשאלה לא יודעת אם אקבל למשפחה ולבית. (בתור אורח פורח בשמחה, אבל לא יודעת אם משהו קבוע.)
3. חברים שלך יוצאים לפאב לא כשר, האם תצטרף אליהם ולא תאכל או שלא תצטרף בכלל? מי יוצא לפאב?! Smile לא אצטרף. הבעל שלי ייקח אותי למסעדה כשרה למהדרין. (בעז"ה מתישהו.)
4. האם אתה מאמין שיש לאדם מניעים לא אגואיסטיים או שהאדם תמיד יהיה אגואיסט? שאלות פלספניות יש לך..אדם הוא אגואיסט. אבל יכול להתעלות מעל האגואיסטיות.Smile (אבל איכשהו זה תמיד יהיה לטובתו, הרי הכל לטובה, לא?! Very Happy)
5. יש לחבר טוב יומולדת. האם תארגן מיוזמתך מסיבה או שתחכה שמישהו אחר יעשה את זה? מתאים לי להתחיל ואיכשהו שזה יעבור למישהו אחר..Smile (ועוד יותר מתאים לי- בסוף להבריז איכשהו..Very Happy)
6. יש המון עטים במשרד ואפחד לא ישים לב אם אתה לוקח אחד. בבית אין עטים. האם תיקח? לא. (במכולת יש עטים טובים בזול.)
7. מה דעתך לגבי מסיבות הפתעה? תלוי מי מה ומתי. זה דבר נחמד, אבל לא כשאני בדרך למשהו אחר, ולא כשאני לא במוזה (נגיד בפיז'מה והמפתעים הם חמי, חמותי והגיסיםSmile) בקיצור, צריך שמישהו אחד יידע מההפתעה, ויעזור שההפתעה תהיה לא מפדחת.. (מצד שלישי, זה מחשיד כשהבעל מסדר ת'בית ומתקתק אותו בשני בצהריים, כאילו ערב שבת עכשיוSmile)
8. יש לך אפשרות לסדר את המתכונים בבית לפי א-ב שכבר הרבה זמן רציתם. האם תעשה את זה? מה, נגמרו הכביסות והכלים?! לא יכול להיות! [יש דברים חשובים יותר. ומי בכלל רצה לסדר מתכונים לפי א' ב'?!)
9. האם אתה אוהב שירים מזרחיים? תלוי מי ומה. אין התנגדות נחרצת.
10. מה עמדתך בנוגע לחיסונים? למי? (זה כואב, זה יכאב אבל בסוף זה ישתחרר Smile)
11.מה אתה אומר לגבי חתונה של בני זוג מאותו מין? מזועזעת בכל פעם מחדש.
12. האם נראה לך נחמד לצאת לטיול לחו"ל בהתראה של יומיים? לא. אבל בארץ נשמע לי מצויין. מי מסדר לנו צימרומי בא לעשות ביביסיטר?
13.אם יש למישהו "מביך" (לכלוך בין השיניים) בשיניים, האם תגיד לו או שתתעלם ותנסה לא לבהות בו? שוב, תלוי מי ומתי..
14.מה דעתך לגבי זה שאסור לשים נעליים הפוכות על הרצפה ( גב לאלוהים)? צריכה להתרגל לעניין.. (גם את?)
15. האם אתה אוהב חצילים? Very Happy תלוי איך עושים אותם!!! (יש את החצילים במיונז ובטחינה ולא יודעת מה עוד שאני לא יכולה להריח אותם!!!! אבל מוחמצים וכלביבות וכו'- דווקא ממש מעולה!)
16. האם תהיה מוכן לגהץ בבית? פעם בחצי שנה זה מספיק? Very Happy (אחרי ששרפתי לי שמלה באולפנא, אני מפחדת ממגהציםSmile)

יאזי, אין עליך! (שחר, זכיתSmile)
חזור למעלה
lumana
מנהלת פורום
מנהלת פורום

הצטרף בתאריך: Nov 19, 2006

הודעהנשלח: 20/5/12 6:15    כותרת הודעה: Re: שאלון חשוב לעתידכם! תגובה עם ציטוט

yaz כתב:

1. כמה שעות אתה שומר בין בשר לחלב? 5 ושניה, כרגע...
  2. אם אחיך מודיע לך שהוא חוזר בשאלה, האם תקבל אותו למשפחה ולבית שלך?כן. אבל זה יהיה בהחלט כואב (לו. אני יודעת להרביץ יופי Razz)
  3. חברים שלך יוצאים לפאב לא כשר, האם תצטרף אליהם ולא תאכל או שלא תצטרף בכלל? גם אם זה יהיה פאב כשר אני לא אצטרף.....
  4. האם אתה מאמין שיש לאדם מניעים לא אגואיסטיים או שהאדם תמיד יהיה אגואיסט? לרוב..
  5. יש לחבר טוב יומולדת. האם תארגן מיוזמתך מסיבה או שתחכה שמישהו אחר יעשה את זה? תלוי עד כמה קרוב ותלוי עד כמה יש לי זמן...
  6. יש המון עטים במשרד ואפחד לא ישים לב אם אתה לוקח אחד. בבית אין עטים. האם תיקח? לא.
  7. מה דעתך לגבי מסיבות הפתעה? נחמד, כשיודעים על זה מראש
  8. יש לך אפשרות לסדר את המתכונים בבית לפי א-ב שכבר הרבה זמן רציתם. האם תעשה את זה? סביר להניח שלא Very Happy
  9. האם אתה אוהב שירים מזרחיים? היו לי תקופות אפלות בחיים.
  10. מה עמדתך בנוגע לחיסונים? שזה כואב.
  11. מה אתה אומר לגבי חתונה של בני זוג מאותו מין? מחלת נפש.
  12. האם נראה לך נחמד לצאת לטיול לחו"ל בהתראה של יומיים? בהחלט כן Smile מי מזמין אותי??
  13. אם יש למישהו "מביך" (לכלוך בין השיניים) בשיניים, האם תגיד לו או שתתעלם ותנסה לא לבהות בו? תלוי מי זה המישהו הזה ואם יש לי חשבון פתוח איתו.
  14. מה דעתך לגבי זה שאסור לשים נעליים הפוכות על הרצפה ( גב לאלוהים)? מודה - לא שמעתי עליו מעולם.. Confused
  15. האם אתה אוהב חצילים? מאוווד!
  16. האם תהיה מוכן לגהץ בבית? אני?! Laughing

חזור למעלה
עדיה :))

הצטרף בתאריך: Sep 19, 2010

הודעהנשלח: 20/5/12 9:48    כותרת הודעה: Re: שאלון חשוב לעתידכם! תגובה עם ציטוט

1. כמה שעות אתה שומר בין בשר לחלב? 5 וחצי - 6...
  2. אם אחיך מודיע לך שהוא חוזר בשאלה, האם תקבל אותו למשפחה ולבית שלך? כן!
  3. חברים שלך יוצאים לפאב לא כשר, האם תצטרף אליהם ולא תאכל או שלא תצטרף בכלל? לא, כי זה לא שייך בכלל...
  5. יש לחבר טוב יומולדת. האם תארגן מיוזמתך מסיבה או שתחכה שמישהו אחר יעשה את זה? תלוי ממש בקרבה שלי אליו...
  6. יש המון עטים במשרד ואפחד לא ישים לב אם אתה לוקח אחד. בבית אין עטים. האם תיקח? לא..
  7. מה דעתך לגבי מסיבות הפתעה? תלוי ממש למי...אבל זה מאוד נחמד...
  8. יש לך אפשרות לסדר את המתכונים בבית לפי א-ב שכבר הרבה זמן רציתם. האם תעשה את זה? כן!!
  9. האם אתה אוהב שירים מזרחיים? יש ויש. בגדול - כן..
  10. מה עמדתך בנוגע לחיסונים? שצריך לעשות, אבל לא לרדוף אחרי כל חיסון חדש שיוצא..
  11. מה אתה אומר לגבי חתונה של בני זוג מאותו מין? נוראי.
  12. האם נראה לך נחמד לצאת לטיול לחו"ל בהתראה של יומיים? כן..אחלה זרימה!
  13. אם יש למישהו "מביך" (לכלוך בין השיניים) בשיניים, האם תגיד לו או שתתעלם ותנסה לא לבהות בו? אני אגיד לו...
  14. מה דעתך לגבי זה שאסור לשים נעליים הפוכות על הרצפה ( גב לאלוהים)? לא מאמינה בזה..
  15. האם אתה אוהב חצילים? לא טעמתי, אז אינלי מושג..
  16. האם תהיה מוכן לגהץ בבית? כן...

[/quote]
אורית=)

הצטרף בתאריך: Jul 17, 2011

הודעהנשלח: 21/5/12 6:16    כותרת הודעה: Re: שאלון חשוב לעתידכם! תגובה עם ציטוט

Star כמה שעות אתה שומר בין בשר לחלב? 6
Star אם אחיך מודיע לך שהוא חוזר בשאלה, האם תקבל אותו למשפחה ולבית שלך? בטח
Star חברים שלך יוצאים לפאב לא כשר, האם תצטרף אליהם ולא תאכל או שלא תצטרף בכלל? לא נראלי..
Star יש לחבר טוב יומולדת. האם תארגן מיוזמתך מסיבה או שתחכה שמישהו אחר יעשה את זה? רוב הסיכויים שאני יארגן..אלה אם כןVery Happy
Star יש המון עטים במשרד ואפחד לא ישים לב אם אתה לוקח אחד. בבית אין עטים. האם תיקח? ממש,ממש לא!!
Star מה דעתך לגבי מסיבות הפתעה? נחמד עד שזה מגיע אלייך' Laughing
Star יש לך אפשרות לסדר את המתכונים בבית לפי א-ב שכבר הרבה זמן רציתם. האם תעשה את זה? רק אם יהיה משעמם..
Star האם אתה אוהב שירים מזרחיים? תלוי מאוד איזה ..
Star מה עמדתך בנוגע לחיסונים? כואב,חשוב..ועושה ליד עיצוב לא רע [חח כל הנקודות האלה..בע'] Razz
Star מה אתה אומר לגבי חתונה של בני זוג מאותו מין? אישפוז דחוף'
Star האם נראה לך נחמד לצאת לטיול לחו"ל בהתראה של יומיים? ב-ט-ח!!! Very Happy
Star אם יש למישהו "מביך" (לכלוך בין השיניים) בשיניים, האם תגיד לו או שתתעלם ותנסה לא לבהות בו? תלוי מה הקרבה..
Star מה דעתך לגבי זה שאסור לשים נעליים הפוכות על הרצפה ( גב לאלוהים)? מי המציא את זה?
Star האם אתה אוהב חצילים? לא,לא,לא,לא,לא, לאלאלא -רק לא זה!! חולה
Star האם תהיה מוכן לגהץ בבית? תלוי מה..
yaz
מנהלת הפורומים
מנהלת הפורומים

הודעהנשלח: 21/5/12 8:18    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

1. כמה שעות אתה שומר בין בשר לחלב? לצערי הרב שש שעות, לצערי הרב מאוד, מאוד מאוד....
2. אם אחיך מודיע לך שהוא חוזר בשאלה, האם תקבל אותו למשפחה ולבית שלך? כע
3. חברים שלך יוצאים לפאב לא כשר, האם תצטרף אליהם ולא תאכל או שלא תצטרף בכלל? כן, אם כי אני לא מתלהבת מפאבים.
4. האם אתה מאמין שיש לאדם מניעים לא אגואיסטיים או שהאדם תמיד יהיה אגואיסט? האדם אינו דווקא אגואיסט, גם אם אבולוציונית הוא כן. לאדם יש יכולת בחירה להתעלם מצרכיו שלו ולא לחשוב על טובתו בסופו של דבר
5. יש לחבר טוב יומולדת. האם תארגן מיוזמתך מסיבה או שתחכה שמישהו אחר יעשה את זה? אארגן רק לחברה הכי טובה (בערך)
6. יש המון עטים במשרד ואפחד לא ישים לב אם אתה לוקח אחד. בבית אין עטים. האם תיקח? סביר שכן, אם כי זה לא ממש קורה. יותר קורה לעשות טלפונים אישיים מהטלפון במשרד או לצלם במשרד
7. מה דעתך לגבי מסיבות הפתעה? אני אוהבת חלקים מזה. אני אוהבת שתוכן המסיבה יהיה הפתעה אבל לא עצם קיומה.
8. יש לך אפשרות לסדר את המתכונים בבית לפי א-ב שכבר הרבה זמן רציתם. האם תעשה את זה? בטאח מה
9. האם אתה אוהב שירים מזרחיים? כעעעעעעע Laughing בחתונות
10. מה עמדתך בנוגע לחיסונים? מי שלא מתחסן הוא פרזיט חברתי שמביא עלינו כליה. ועשיתי חיסון Crying ואמא שלי נתנה לי נשיקה בסמס
11.מה אתה אומר לגבי חתונה של בני זוג מאותו מין? אני חושבת שאני תומכת אבל אני לא סגורה על זה
12. האם נראה לך נחמד לצאת לטיול לחו"ל בהתראה של יומיים? לא.
13.אם יש למישהו "מביך" (לכלוך בין השיניים) בשיניים, האם תגיד לו או שתתעלם ותנסה לא לבהות בו? רוב הסיכויים שאני אגיד ואפס סיכויים שאני אצליח לא לבהות בזה
14.מה דעתך לגבי זה שאסור לשים נעליים הפוכות על הרצפה ( גב לאלוהים)? שטות מעצבנת
15. האם אתה אוהב חצילים? אכן כן! במיוחד עם רוטב עגבניות על סוגיו
16. האם תהיה מוכן לגהץ בבית? כל הזמן! ערימה מחכה לי כרגע!

מתה על השאלון הזה! Wink
מנהל פורום
מנהל פורום

הצטרף בתאריך: Dec 24, 2004

הודעהנשלח: 21/5/12 9:03    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

6. מה לעשות, אשכנזים...
    מן הסתם אני לא אדחה אותו בגלל שהוא התפקר... הוא בטח לא הראשון או האחרון שלא הגיע למסקנה הנכונה.
    הצטרפתי פעם לדבר כזה, והיה די גרוע - גם ככה אני לא יוצא לפאבים, אז אפילו לא כשר? אבל כשהייתי בפאב כזה שהוא גם ביליארד זה היה נחמד, כי המרכז לא היה הפאב.
    האדם תמיד דואג לטובתו האישית, גם אם בעקיפין. תגדירו אגואיזם איך שתירצו.
    כנראה שלא אזום מסיבה, אבל אם מישהו יזום או החבר יביע רצון - אשתדל להיות מעורב ולעזור כיכולתי.
  6. יש המון עטים במשרד ואפחד לא ישים לב אם אתה לוקח אחד. בבית אין עטים. האם תיקח?
    אני לא אקח בשביל שיהיו לי עטים בבית, אבל אני כן יכול להשתמש בעט שבו אני ממילא משתמש במשרד גם במקומות אחרים.
    זה ממש כיף: התכנון הסודי, ההתחמקויות, ההתארגנות בחשאי, ההסתרה, המארב ולבסוף - ההתנפלות. זה ממש כיף. אבל ממש מגעיל לעשות את זה לחבר. לא אסלח למי שיעשה לי מסיבה בהפתעה. בכלל אני לא סובל הפתעות ודברים שעושים לי מאחורי הגב. אבל לעשות את זה לאויב זה נחמד.
  8. יש לך אפשרות לסדר את המתכונים בבית לפי א-ב שכבר הרבה זמן רציתם. האם תעשה את זה?
    לא נשמע סביר... אם יש זמן - יש מלא דברים אחרים שעדיף לסדר! בכ"מ הייתי מעדיף להזין אותם למחשב כדי שאפשר יהיה לסדר ולחפש אוטומטית, לא לסדר ביד לפי א"ב.
    זבל שלא ברא השטן! לא, אני לא אוהב בכלל. ובטח לא את תרבות שמיעתם בעוצמה גבוהה בהרבה מכל דבר אחר.
    ממש מתסכל שיש אנשים שנמנעים מהם בכוונה, זו חוצפה. למרות שאפשר לחשוב על זה בתור "זכותם", הם פשוט פוגעים בשאר החברה.
    די דוחה אותי... חבל לי שמגיעים לזה. אבל אני לא חושב שיש לי הזכות לקבוע את אורח חייהם של אנשים אחרים בהקשר הזה.
    ממש לא. אני לא עושה דברים כאלה בלי תכנון מראש. גם לא דברים הרבה יותר זניחים מזה.
  13. אם יש למישהו "מביך" (לכלוך בין השיניים) בשיניים, האם תגיד לו או שתתעלם ותנסה לא לבהות בו?
    אני לא אבהה. אגיד לו רק אם אני מרגיש מספיק בנוח איתו מבחינת קרבה והאנשים מסביב...
    שזה שקר.
  15. האם אתה אוהב חצילים?
    זבל שלא ברא השטן! לא, חצילים זה פיכסה. אחד הדברים היותר מגעילים מבחינתי.
    כן, אני מוכן. אבל יש לי דיעה מסויימת לגבי מה הדברים שאמורים ולא אמורים לגהץ. ואני גם ממש גרוע בזה ושמח כשאחרים מוכנים לגהץ במקומי Smile

משתמש פעיל
משתמש פעיל

הצטרף בתאריך: Feb 12, 2012

הודעהנשלח: 21/5/12 9:35    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כמה שעות אתה שומר בין בשר לחלב?
3

אם אחיך מודיע לך שהוא חוזר בשאלה, האם תקבל אותו למשפחה ולבית שלך?
שלא נגיע למצב הזה..אבל ברור שכן!

חברים שלך יוצאים לפאב לא כשר, האם תצטרף אליהם ולא תאכל או שלא תצטרף בכלל?
לא!

האם אתה מאמין שיש לאדם מניעים לא אגואיסטיים או שהאדם תמיד יהיה אגואיסט?
אין לי כוח לנסות להבין.

יש לחבר טוב יומולדת. האם תארגן מיוזמתך מסיבה או שתחכה שמישהו אחר יעשה את זה?
אני אארגן!אם לא אני אז מי?

יש המון עטים במשרד ואפחד לא ישים לב אם אתה לוקח אחד. בבית אין עטים. האם תיקח?
נורא אפילו לחשוב על זה!

מה דעתך לגבי מסיבות הפתעה?

נחמד?
יש לך אפשרות לסדר את המתכונים בבית לפי א-ב שכבר הרבה זמן רציתם. האם תעשה את זה?
כן?

האם אתה אוהב שירים מזרחיים?
לאאאאאאאאאאאא

מה עמדתך בנוגע לחיסונים?
מה?

מה אתה אומר לגבי חתונה של בני זוג מאותו מין?
איכס!

האם נראה לך נחמד לצאת לטיול לחו"ל בהתראה של יומיים?
תלוי

אם יש למישהו "מביך" (לכלוך בין השיניים) בשיניים, האם תגיד לו או שתתעלם ותנסה לא לבהות בו?
אם זה חברה אני יגיד

מה דעתך לגבי זה שאסור לשים נעליים הפוכות על הרצפה ( גב לאלוהים)?
לא שמעתי על זה

האם אתה אוהב חצילים?
לא

האם תהיה מוכן לגהץ בבית?

כן

שאלה:
מה זה השאלות הלא קשורות האלו?
חזור למעלה
TamarHP
מנהלת האתר
מנהלת האתר

הצטרף בתאריך: Jul 20, 2004

הודעהנשלח: 23/5/12 7:34    כותרת הודעה: Re: שאלון חשוב לעתידכם! תגובה עם ציטוט

yaz כתב:
  1. כמה שעות אתה שומר בין בשר לחלב? 6

2. אם אחיך מודיע לך שהוא חוזר בשאלה, האם תקבל אותו למשפחה ולבית שלך? ברור!

3. חברים שלך יוצאים לפאב לא כשר, האם תצטרף אליהם ולא תאכל או שלא תצטרף בכלל? לא אצטרף בכלל

4. האם אתה מאמין שיש לאדם מניעים לא אגואיסטיים או שהאדם תמיד יהיה אגואיסט? אני מאמינה שבד"כ הוא אגואיסט, גם אידיאולוגיה היא הרבה פעמים כדי שהאדם ירגיש טוב / מסופק / שמח / חשוב / שיזכרו אותו. אבל זה לא רע בעיני, אם לא היינו אגואיסטים הרבה דברים לא היו קורים...

5. יש לחבר טוב יומולדת. האם תארגן מיוזמתך מסיבה או שתחכה שמישהו אחר יעשה את זה? אני לא מהמארגנות

6. יש המון עטים במשרד ואפחד לא ישים לב אם אתה לוקח אחד. בבית אין עטים. האם תיקח? לא

7. מה דעתך לגבי מסיבות הפתעה? לא אוהבת!

8. יש לך אפשרות לסדר את המתכונים בבית לפי א-ב שכבר הרבה זמן רציתם. האם תעשה את זה? אם הייתי רואה היגיון בלסדר מתכונים לפי א-ב, אז למה לא? Smile אני סידרתי לפי סדר אחר..

9. האם אתה אוהב שירים מזרחיים? לא....

10. מה עמדתך בנוגע לחיסונים? בעד לחסן את החיסונים שמשרד הבריאות ממליץ עליהם

11. מה אתה אומר לגבי חתונה של בני זוג מאותו מין? נגד. זה לא טבעי בעליל (וגם אסור הלכתית)

12. האם נראה לך נחמד לצאת לטיול לחו"ל בהתראה של יומיים? לא, אני לא ספונטנית

13. אם יש למישהו "מביך" (לכלוך בין השיניים) בשיניים, האם תגיד לו או שתתעלם ותנסה לא לבהות בו? אני בד"כ לא אגיד

14. מה דעתך לגבי זה שאסור לשים נעליים הפוכות על הרצפה ( גב לאלוהים)? לא שמעתי על זה ולא מאמינה באמונות טפלות

15. האם אתה אוהב חצילים? לא

16. האם תהיה מוכן לגהץ בבית? יש ברירה? Sad

"לא ארץ נכריה לקחנו ולא ברכוש נכרים משלנו, כי אם נחלת אבותינו אשר בידי אויבנו בעת מן העתים בלא משפט נכבשה. ואנחנו, כאשר הייתה לנו עת, השבנו את נחלת אבותינו." (שמעון המכבי)
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש
~מישהו~
משתמש חדש
משתמש חדש

הצטרף בתאריך: Feb 18, 2012

הודעהנשלח: 29/5/12 8:00    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בין עוף לחלב - 3, כל השאר - 5.

בארוור!!!!
אני הכי אוהב בעולם את שלושת אחיי הקטנים, ולא משנה מה ייקרה!!!

אני אצטרף ואחכה בחוץ, כי זה בכל-זאת פאב לא כשר...

האדם יכול להיות אגואיסט בכל התחומים רק אם הוא חסר לב.

אני אארגן (ואני מדבר מניסיון!)

לא. אולי להשתמש שם, אבל לא לבית.

נחמד מאוד, אם זה לא מפריע לבעל השמחה.

אם לא יהיה לי משהו טוב יותר לעשות או אם יבקשו ממני.

לא את כולם, אבל יש כמה בסדר.

לא מפחד, ואם יש מישהו שמפחד, יש לי שיטות איך לעזור לו להתגבר.

מוזר, לא מתאים, והם לא יכולים לתרץ שזאת הנטייה הטבעית שלהם, כי זאת לא, וזה כבר לשרשור אחר.

כן. מאוד!

אני אעיר לו ברמיזות קטנות שהולכות וגדלות כדי שאחרים לא יביכו אותו יותר.

לא ידעתי על זה עד להרגע (Shocked)

15. האם אתה אוהב חצילים?
תלוי איך הכינו אותם Smile

כן.
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח דואל
יד_האלמונית
מנהלת פורום
מנהלת פורום

הודעהנשלח: 29/5/12 8:28    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני משנה את דעתי לגבי נעליים הפוכות..
זה כ"כ חמוד לראות שהילד עצמאי ושם את הנעלים הפוכות!!! Smile
(וזה כ"כ כיף לראות שהוא גם עצמאי וגם חכם, ונועל את הנעלים נכון- ימין על ימין ושמאל על שמאל. הוייייי וזה כ"כ מצחיק לראות שהוא נועל סנדל ימין שלו על רגל ימין וסנדל ימין של אחיו הבכור על רגל שמאל. ומתעקש שאלו הסנדלים שלו, וככה זה הזוג! Very Happy)
חזור למעלה
yaz
מנהלת הפורומים
מנהלת הפורומים

הודעהנשלח: 30/5/12 7:08    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני חושבת שהקטע עם הנעליים לא היה מובן.. הכוונה היא לנעליים הפוכות ממש - עם הסוליה כלפי מעלה. לכן זה גב לאלוהים...
מנהלת פורום
מנהלת פורום

הודעהנשלח: 30/5/12 8:39    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

yaz כתב:
אני חושבת שהקטע עם הנעליים לא היה מובן.. הכוונה היא לנעליים הפוכות ממש - עם הסוליה כלפי מעלה. לכן זה גב לאלוהים...

הבנתי אותך. אבל הבן שלי נועל לבד סנדלים, ואני כל הזמן חושבת עלייך- על הנעליים הפוכות.Smile

ואני חושבת שיש ביסוס לכך שנעלים צריכות להיות ישרות ולא הפוכות, כמו שאכילת זיתים "קשה לשכחה" או משהו כזה..Smile
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה

מפתח הפורומים -> דיבורים
עמוד 1 מתוך 1
  כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)

קפוץ אל:  
אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה