בס"ד
 
  צור חשבון משתמש
התחבר
 
עמוד ראשי מאמרים וכתבות פורומים שליחת מאמר החדר שלי RSS הודעה פומבית  
תפריט
העמוד הראשי
מאמרים
פורומים
בדיחות
משחקים [1] [2]
הסיפור שאינו נגמר
סקרים
רדיו
קישורים
החדר שלי - סרוג אישי
מסרים אישיים
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
RSS
צור קשר
פרסם כאן!
 
עסקים
 
תיבת חיפוש
Google
 
מחוברים עכשיו
 
סקר
מה התכנון שלכם לחודש הראשון של החופש?

בגרויות
לעבוד
ללמוד נהיגה
לעשות פסיכומטרי
ללכת לקייטנה / מחנה
להתבטל
ללמוד תורה
לעזור לזקנים לחצות את הכביש
אחר (פרטו בתגובות!)
תוצאה
משאל

הצבעות: 587
תגובות: 7
 
רישום לסרוג
רישום לסרוג
התחברות
התחברות
חיפוש בפורומים
חיפוש בפורומים
צור קשר
צור קשר
התמונה שלי   החדר של
ZOKI

GAME time!!
מידע כללי על ZOKI
הצטרף בתאריך ליצירת קשר מין המשתמש
Oct 29, 2009 
 בן
דרגה מיקום
משתמש פעיל  
כמות הודעות מקצוע
67
 
מצב משתמש תחומי עניין
מנותק (חודש וחצי)  
הלוח של ZOKI
כתוב על הלוח
הודעות אחרונות מאת ZOKI
כל ההודעות של ZOKI
חחח כן... קצת קשה להחיות דבר מת Wink
קפצתי לביקור...
מצוין בישיבה! נהנה מכל רגע Smile
מה איתך? איך בלימודים? בהדרכה?
אני כאן אחרי שנים חחחח יאללה אנשים להפריח את השממה !!!! Smile
מה איתכם? איך הולך במה שאתם עושים?
לפני 5 שנים וחצי
לחזק את האמונה.
אתה מחכה בלי לדעת אם באמת הדבר שאתה מחכה לו יגיע,אבל אתה מאמין שכן!
זה כמו שמתפללים על משהו,לרוב הוא לא מגיע ישר (אם בכלל) ואתה צריך לחכות ופה נמדדת האמונה.

וכמו שנגה אמרה- סבלנות. אין צורך להסביר..
לפני 5 שנים וחצי
עכשיו כשאני מסתכל על זה שוב.. גם אני ספרתי 35
לפני 5 שנים וחצי
הייתי אומר 25.. אבל אם זה היה כזה פשוט לא היית מעלה את זה.. צריך למצוא את הקאצ' חחח
לפני 5 שנים וחצי
יש אנשים שבלי זה הם לא ירקדו.. אז צריך לחשוב מה עדיף-נשמע ששמחה אמיתית..זה לא היה. \:
תני איזה דוגמא לשיר מגויר שהיה שנבין כולנו יותר טוב.
ואם כבר בקטע של שיתופים חחחחח אצלי בעיר היו הקפות שניות מטורפות,כולם!!! ילדים,נוער ומבוגרים רוקדים מתוך שמחה אמיתית,שרים מהנשמה. ואפילו שהתחיל גשם מטורף והלהקה התקפלה איפשהו באמצע הקפה שישית המשכנו כל הבני נוער ועוד כמה מבוגרים צעירים בנפשם לרקוד ולשיר בגשם.
היה ממש טוב ושמח ב"ה! Smile
אני מתייחס לאלה שבאמת לא מתגייסים,לא מכליל את הציבור כולו.
למה הם לא מתגייסים? כי הם יכולים שלא להתגייס... חד וחלק! לא מקשים עליהם,נותנים להם כספים,מייצרים להם מעקפים,חלקם רשומים לישיבות ובמקום ללמוד הם עובדים בשחור,עושים לא יודע מה.. והנה המדינה מכירה בהם ותומכת בהם כספית..
מה גם שהתשובה נמצאת בהודעה האחרונה שלך: כי זה בחירה שלהם! נוצר מצב שהם יכולים לבחור מה לעשות. מה שכן.. את הכסף וההכרה הם כבר יקבלו. עם שירות או בלי שירות.
לדעתי גם חרדים צריכים להתגייס,רובם ככולם.
למרות שמן הראוי,כי בכל זאת-התורה היא חשובה מאוד ואני מאמין שהיא שומרת בצורה כזאת או אחרת על החיילים. רצוי וצריך לקבוע מספר "אישורים" מיוחדים ממש לתלמידים שהם עילוי ובהמלצת רבנים שישארו ללמוד תמיד בלי לעשות צבא. ה 100,200, לא יודע כמה שלא יתגייסו זה לא מה שישבור את הצבא...
עוד דבר ששמעתי עכשיו עם כל הבלאגן של גיוס חרדים וחוק טל ואחרי קצת מחשבה גיליתי שיש בזה משהו: אין באמת לצבא מה לעשות עם החרדים.. ברצינות! זה עולם אחר,הם שונים במהות שלהם,הצבא לא יכול לספק להם את התנאים שהם רוצים,ברור שעכשיו יקום כל אחד ויגיד סבבה אם ככה גם לי יש תנאים והצבא לא מספק לי,לא מתגייס..( או עוד תגובות מתחכמות...) ברור שבסופו של דבר כולנו מחויבים להתגייס ולשרת את המדינה! אותם חרדים אם הרב שלהם יגיד להם תשבו בכלא ואל תתגייסו זה מה שהם יעשו.
לימוד תורה זה לא פחות משיר...
אז קודם כל, ברוכה הבאה! Smile ( או שמא השבה..)

נתחיל מזה... שאומנם על הנייר בני ישיבות עושים פחות צבא אבל גם במהלך הזמן שהם כבר סיימו צבא והם בישיבה אפשר להקפיץ אותם אם צריך ורוצים,הם תמיד בכוננות.
עוד עניין,וזה לא דעה! זה עובדה! אותם בני ישיבות שלכאורה "עוקצים" את הצבא..? מגיעים הרבה יותר למילואים לעומת אנשים אחרים,סתם לדוגמא,חילונים, שיש בהם אחוזים מאוד גבוהים שרק מחפשים איך להפטר מהמילואים ולמצוא דרכים להשתחרר מזה. הדתיים באים מתוך אידיאל,לא שחילונים לא,לא אמרתי כזה דבר, אבל הדתיים מגיעים לצבא באמת!!! כדי לתרום את כל כולם,מתוך אידיאל ורצון לשמור על הארץ הקדושה שלנו נגד האויבים שלנו ובעצם לשמור על קיומנו.
ובגדול, אותם בני ישיבות שלא מתגייסים בגיל 18 הם אנשי ספרא וסייפא (תורה ולחימה אם להוריד את זה לעניינים היום יום) בחיי שלימוד התורה לא פחות חשוב מעצם הלחימה עצמה,זה מחזק את הלוחמ...
אז באמת קודם את צריכה להרגיש עם עצמך שאת מוכנה לזה ובשלה לזה,אם לא- עזבי כבר מעכשיו!
נראה לי הכי טבעי והגיוני זה פשוט באמת כמו שאמרו-לזרום,שיחה פה שיחה שם. לדעתי שניכם רוצים קשר כזה או אחר אחד עם השני,שווה לברר ולשתף לאן מכוונים,גם אם זה יהיה קצת פאדיחה..אבל עדיף מאשר לאכול את עצמך על זה. אם באמת רואים שהכל הולך טוב וחלק,שומרים על גבולות,יש כבוד והערכה ומכוונים לאותו כיוון אז... בהצלחה! Smile
לפני 6 שנים
מה לגבי יהודים שביצעו פיגועים? לדעתי לא ראוי שמערכת המשפט תגזור מוות על אדם יהודי,ברור לי שיהודי יכול גם לעשות מעשים הרבה יותר נוראיים משאר האנשים בעולם,אבל הוא עדיין יהודי-תתנו לו את העונש הכי קשה,שלא יראה אור יום ויסבול כל חיוו,אבל לא עונש מוות.

מה לגבי לא יהודים ולא ערבים שביצעו פיגועים? עונש מוות

מה לגבי רצח שאינו במסגרות טרור? אומות העולם-מוות. יהודי-ראי תשובה ראשונה.

מה לגבי פשעים שאינם כוללים נטילת חיי אדם? שביצעו בכוונה תחילה פיגוע או כל מעשה שכתוצאה מכך היו הרוגים ו/או פצועים כמו כן, צריך לחוקק חוק שבו יקבע איזה עונש מגיע על כל פשע-למרות שיש כבר דבר כזה פחות או יותר אבל צריך לחדד אותו.

בקשר למצב המחבלים- היה לי ת'צורך להוציא את זה, זה מתסכל
לפני 6 שנים
לדעתי עונש מוות צריך להיות בחוק- לא ליהודים(אהמאהמערביםאהמאהמ) שביצעו פיגוע או כל מעשה שכתוצאה מכך היו הרוגים ו\או פצועים. ובטח ובטח שלא לדאוג להם בכלא לתנאים הרבה יותר טובים ממה שהיה להם בחיים החופשיים שלהם ועל אחת כמה וכמה לא לדאוג להם ללימודים.
זה לא הגיוני שמחבלים יגיעו ויהרסו משפחות שלמות וישארו בחיים! ועוד בתנאים מצוינים! עונש מוות לכל המחבלים ומסייעהם!
כתבת שאת לא רוצה להיות בחברת מישהו שהוא גנב, אז באופן תאורטי אותו אחד הוא גם עבריין תנועה,מעלים מס,אלים ועוד דברים שליליים כמיטב מחשבתך..
למה? כי זה מתחיל מקטן ויכול להגיע לדברים גדולים! אז היום גנבתי להוא את המחק..ביג דיל כולה מחק,גם ככה היה נאבד לו אחרי 5 ימים (מוכר?! Wink ) אז מחר אני גם רק אקח למישהו אחר ת'ספר שחסר לי לבגרות,ת'פלאפון.. אני אגדל ואני אעבור באדום,אני ירמה אנשים בעבודה,אני אהיה תוקפני וכאלה דברים.. לא שזה קורה לכולם אבל זה יכול לקרות אם לכאורה מעלימים עין,הבנאדם יפרוץ מחסום ועוד מחסום עד שהוא כבר מרשה לעצמו הכל ובשלב מסוים כבר לא יהיה לו מצפון.
אז באמת.. למה שלא יהיה אפשרי לדבר עם הבנאדם?! ובכל מקרה.. חובה לדווח! זה עוד יכול להגיע אליך בסופו של דבר במהופך.. אבל גם בלי קשר,חובת האדם..

שבת שלום!
קודם כל- מסכים עם כל מילה של שרית-זה הדרך שצריך לפעול בה!
דבר שני זה- איך כבר כן לגשת לחבר שגנב-אני חושב שלפנות ישר לגורם כלשהו לא יעזור.. הבנאדם לא יפנים את מה שהוא עשה כמו שצריך ורצוי,יווצר ריחוק בינכם,או בכלל-נתק..
צריך לגשת לבנאדם לדבר איתו על זה להבהיר לו שזה לא הדבר הנכון,להגיע איתו למסקנה שהוא מחזיר את זה,אפילו אם אין מצב שלא ידעו שזה הוא,ככה לפחות הוא יקבל את המכה הקטנה הזאת וידע להמנע בעתיד,כמו שלילד קטן נותנים את המכה הקטנה או הצעקה כשהוא למשל עומד לדחוף דברים לתוך השקע של החמשל,ככה זה מושרש אצלו שאסור והוא לא יעשה את זה.
מה גם שככה הוא יצא הכי טוב במידה והוא כבר גנב: הבנה שהוא עשה מעשה לא טוב, חרטה,קבלה לעתיד להמנע מכך!
תודה רבה! גם לך! Smile
בתקווה לשבוע מצוין ומוצלח!
מחר 2 בגרויות בבצפר..ובכללי יש לי מחר איזה 8 שעות להיות בבצפר-לא הייתי 8 שעות בבצפר בכל החודש שעבר במצטבר!!
שיהיה בהצלחה לכולנו ושבוע טוב!
חחחח לא שהייתי בתקופה שהתחתנו מפה שני מנהלים אבל עכשיו שאני רואה את זה-
נראה שסרוג זה בעצם לאב מי מוסווה Wink
מזל טוב!
מוזמנת להכנס לאתר חברים מקשיבים ולכתוב בחיפוש בשות בחירה חופשית-מבחר התשובות מחכות לך! Smile אבל אם אין לך כוח או זמן.. הנה כמה תשובות מתומצתות:
*כשאומרים בחירה חופשית, אין הכונה שאנחנו יכולים לעשות כל מה שאנחנו רוצים וזהו, הבחירה חופשית גם לא כוללת אפשרות ´לקפוץ מהגג´ מבלי שיקרה לנו כלום.

´בחירה חופשית´ הכונה שיש לנו טוב ויש לנו רע, ביכלתנו לבחור בטוב וביכלתנו לבחור ברע. ושימי לב - שלמרות שאנו יודעים שמחכה לנו שכר על הטוב ועונש על הרע, עדיין כלל לא פשוט לנו לבחור בטוב.

מכך יובן, שהקב"ה רק מכתיב את נסיבות החיים, אבל את עצם הבחירה - האם בנסיבות האלו לבחור בטוב או לבחור ברע - רק אנחנו יכולים ועל זה אמרו חז"ל הכל בידי שמים חוץ מיראת שמים

*אפשר באופן כללי לומר שישנו פער בין העובדה שאתה מקבל עונש ובין הבחירה החופשית. תמיד מביאים לכך משל ילד שאומרים לו שאם הוא יכניס אצבע לשקע החשמל ...
חחחח יפה.
נראה שפיספסתי תקופה טובה..
פשש צילום טוב!
אין על הארץ וכל הנופים שבה! Smile
לפני חודש ריצה מטורפת..

מתי פעם אחרונה עשית שחנ"ש?

העמוד הראשי | פורומים | מאמרים | טורים אישיים | בדיחות | קישורים | משחקים 1 | משחקים 2 | הסיפור שאינו נגמר | רדיו | החשבון שלי | מסרים | שאלות נפוצות |
RSS | Hosted By: HTTP | אינדקס אתרים | קשר החן - קשירת מטפחות | סרוגים | תנאי שימוש | צור קשר

© כל הזכויות שמורות לסרוג www.saroog.co.il | קרדיטים | sxc.hu
מערכת זו מופעלת על PHP-Nuke. ותורגמה על ידי צוות PHPNuke ישראל ושוחררה תחת הרישיון החופשי GNU/GPL .
כניסה למנהלים