בס"ד
 
  צור חשבון משתמש
התחבר
 
עמוד ראשי מאמרים וכתבות פורומים שליחת מאמר החדר שלי RSS הודעה פומבית  
תפריט
העמוד הראשי
מאמרים
פורומים
בדיחות
משחקים [1] [2]
הסיפור שאינו נגמר
סקרים
רדיו
קישורים
החדר שלי - סרוג אישי
מסרים אישיים
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
RSS
צור קשר
פרסם כאן!
 
עסקים
 
תיבת חיפוש
Google
 
מחוברים עכשיו
 
סקר
מה התכנון שלכם לחודש הראשון של החופש?

בגרויות
לעבוד
ללמוד נהיגה
לעשות פסיכומטרי
ללכת לקייטנה / מחנה
להתבטל
ללמוד תורה
לעזור לזקנים לחצות את הכביש
אחר (פרטו בתגובות!)
תוצאה
משאל

הצבעות: 587
תגובות: 7
 דף ראשישלח מאמרהמאמרים המוביליםמאמר אקראי
קישוט רכבים לחתונה – איך מקשטים את האוטו?
בקטגוריית קהילה וחברה/חתונה ונשואים
 
מ: יוחאי
יוצר: הפונפון - קישוט רכבים לחתונה
אי-מייל: שלח אי-מייל
נוסף ב: יוני 30, 2009
עודכן ב: יולי 28, 2009
צפיות: 3041
הצבעות: 0
דירוג: 0אפשרויות

הדפס  הדפס

שלח לחבר  שלח לחבר
 
לינקים קרובים
אין לינקים קשורים למאמר זה


המאמרים הפופולרים ביותר:
מה לקחת לטיול שנתי? (רשימה וטיפים)

 
אם אתם מתחתנים בקרוב וטרם החלטתם באיזה רכב חתונה תיסעו לצילומים ומשם למקום החתונה, קחו בחשבון שיש לכם מספר אפשרויות.
אם אתם מתחתנים בקרוב וטרם החלטתם באיזה רכב חתונה תיסעו לצילומים ומשם למקום החתונה, קחו בחשבון שיש לכם מספר אפשרויות.

במידה ואתם כבר נוהגים ברכב מרשים, אין לכם בעיה. האפשרות השנייה היא להשיג רכב מפואר בקרב חברים או בני משפחה. האפשרות השלישית (כאן כבר תצטרכו לשלוח את היד לכיס) לשכור רכב מנהלים שישמש אתכם כרכב חתן כלה. את הרכב שתשכרו תוכלו לקשט בעצמכם או להיעזר בשירותי מומחים לקישוט מכונית החתונה שלכם.

אפשרות נוספת היא לשכור לימוזינה מפוארת כרכב חתן כלה (קדילאק, פורשה, רולס רויס, ג'יפ האמר מפואר או כל ג'יפ מרשים ונוצץ אחר) ולהשתמש בה כרכב חתונה מרשים ומנקר עיניים.

בדרך כלל משכירי הלימוזינות מספקים אותן כשהן כבר מקושטות. לעיתים ניתן לקשט את הלימוזינה בעצמכם או להביא מומחה לקישוט רכבים לחתונה שיעשה את העבודה. הגעה בלימוזינה מפוארת לחתונה עושה רושם ומפנקת את החתן והכלה בפינוק חד פעמי מדהים. כששוכרים רכב או לימוזינה שימו לב לפרטים בחוזה. ציינו בפני החברה שהרכב מיועד לחתונה ושימו לב אם אין עליכם מגבלות בקישוט הרכב.
אם החלטתם שלא לשכור לימוזינה מפוארת כרכב לחתונה שלכם, תוכלו להיעזר בחבריכם לקשט את רכב החתונה כיד הדמיון הטובה עליהם, ובלבד שיהיה ניתן לזהות שמדובר ברכב לחתן כלה.

קשטו רכב חתן כלה בעצמכם

קישוט רכבים לחתונה הוא מלאכה די פשוטה והוא אמור להיעשות ע"י מומחים בתחום קישוט מכוניות לחתונה, אולם אין זה פוסל את האפשרות לקשט בעצמכם את רכב החתונה שלכם. תוכלו לקשט את האוטו בעזרת פרחים שתרכשו בחנות (לא הכי מומלץ כיוון שהם עלולים להפריש נוזלים), תוכלו להתפרע עם בלונים (גם לא מומלץ – האוויר שלהם נוטה לברוח) ופחיות שתייה קשורות ומרעישות מאחור, תוכלו למתוח סרטים צבעוניים ועליהם פונפונים (הכי טוב).

מומלץ שלא להשתמש בניירות דבק בקישוט אוטו לחתן וכלה. הם נוטים להשאיר את הדבק על הצבע. עדיף להשתמש בקשירות במקום בנייר דבק ולקשור סרטים ופונפונים לשתי מראות הצד, לידיות של הדלתות ולתא המטען. מומלץ להדק היטב את הסרטים לנקודות העיגון ברכב החתונה כדי שהקישוט לא יתעופף וייעלם בזמן הנסיעה. חשוב שהנסיעה באוטו החתן וכלה תהיה מתונה כדי שקישוט הרכב יחזיק עד סוף הערב.
אם תעדיפו יצירה מקצועית ומרשימה יותר, תוכלו לקשט את רכב החתונה שלכם בעזרת שירותי קישוט רכבים לחתונה בבית הלקוח. קישוט רכב לחתן כלה באמצעות שירותי קישוט אמנם עולה כסף, אולם הערך המוסף והתוצאה המרשימה שווים כל שקל.

כיצד מקשטים את מכונית החתונה?

מספר ימים לפני החתונה היכנסו לחנות מתנות ורכשו סרטים צבעוניים רחבים המיועדים לקישוט מכוניות לחתונה. רצוי לבחור בשני צבעים לכל היותר. תכננו מראש כיצד תקשטו את האוטו לחתונה ובאילו אלמנטים תשתמשו.

בבוקר החתונה שטפו היטב את מכונית הכלולות שלכם. חפשו מקום מוצל ושקט והתחילו במלאכת הקישוט של האוטו בהתאם לתכנון המוקדם. הקפידו לחזק היטב את הסרטים ובדקו היטב את עוצמת הקשירה.
סיימתם לקשט ולעצב את רכב החתן וכלה שלכם? צלמו את עצמכם מספר תמונות "על אזרחי" עם המכונית המקושטת. כעת תוכלו להמשיך בעיסוקיכם.

אם בחרתם להשתמש בפרחים קחו בחשבון שפרחים מסוימים עלולים להפריש נוזלים היכולים לצרוב את צבע מכונית החתונה שלכם. מומלץ שלא להשתמש בבלונים. האוויר שלהם בורח באיטיות ועד החתונה תגיעו עם רכב ועליו מספר גומיות שמוטות.

קישוט רכב חתן כלה בעזרת שירותי קישוט בבית הלקוח

קישוטי רכב חתן כלה נעשה ע"י מספר בעלי מקצוע. מעצבי פרחים המעצבים את הפרחים באולם ומעצבי אירועים נוהגים ליטול על עצמם גם את מלאכת קישוט רכב החתונה. בד"כ הנטייה הטבעית שלהם היא להשתמש בפרחים ובסרטים צבעוניים.

מעצבי אירועים יודעים את מלאכת קישוט המכונית והם נוטים ליצור התאמה ושפה עיצובים אחידה בין עיצוב האולם לבין עיצוב וקישוט רכב החתונה.
אם מעצב האירועים שלכם אינו זמין להגיע לביתכם ולקשט את מכונית החתונה שלכם, חפשו באינטרנט חברה המציעה ערכות לקישוט רכבים לחתונה כך שתוכלו לבחור את קישוט הרכב הרצוי לכם. במקביל התעקשו על כך שמקשט רכב החתונה שלכם יגיע לקשט את האוטו במקום ובשעה הנוחה לכם, בין אם רכב החתונה ממתין במספרה, בביתכם או בכל מקום אחר.

שיהיה במזל טוב!

שתף/י בפייסבוק מאמר זה!


האחריות על התגובות מוטלת על בעליהן בלבד ואין לנו שום אחריות על תוכנן

Anonymous פרסם תגובה זאת:
פשוט בזבוז, סוס ועגלה עושים הרבה יותר רושם מלימוזינה

yaz פרסם תגובה זאת:
ושימו לב כששמים סרטים שעוברים על השימשה הקדמית לא להסתיר לנהג את הכביש :P
לא להסתיר מראות, את המאחורה
כל מיני..

Anonymous פרסם תגובה זאת:
יפה מאד, אהבתי
[url=http://www.ysflowers.com/weddings.htm]זר כלה[/url]

Anonymous פרסם תגובה זאת:
אהבתי
[url="http://www.ysflowers.com/weddings.htm"]זר כלה[/url]


העמוד הראשי | פורומים | מאמרים | טורים אישיים | בדיחות | קישורים | משחקים 1 | משחקים 2 | הסיפור שאינו נגמר | רדיו | החשבון שלי | מסרים | שאלות נפוצות |
RSS | Hosted By: HTTP | אינדקס אתרים | קשר החן - קשירת מטפחות | סרוגים | תנאי שימוש | צור קשר

© כל הזכויות שמורות לסרוג www.saroog.co.il | קרדיטים | sxc.hu
מערכת זו מופעלת על PHP-Nuke. ותורגמה על ידי צוות PHPNuke ישראל ושוחררה תחת הרישיון החופשי GNU/GPL .
כניסה למנהלים