בס"ד
 
  צור חשבון משתמש
התחבר
 
עמוד ראשי מאמרים וכתבות פורומים שליחת מאמר החדר שלי RSS הודעה פומבית  
תפריט
העמוד הראשי
מאמרים
פורומים
בדיחות
משחקים [1] [2]
הסיפור שאינו נגמר
סקרים
רדיו
קישורים
החדר שלי - סרוג אישי
מסרים אישיים
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
RSS
צור קשר
פרסם כאן!
 
עסקים
 
תיבת חיפוש
Google
 
מחוברים עכשיו
 
סקר
מה התכנון שלכם לחודש הראשון של החופש?

בגרויות
לעבוד
ללמוד נהיגה
לעשות פסיכומטרי
ללכת לקייטנה / מחנה
להתבטל
ללמוד תורה
לעזור לזקנים לחצות את הכביש
אחר (פרטו בתגובות!)
תוצאה
משאל

הצבעות: 587
תגובות: 7
 דף ראשישלח מאמרהמאמרים המוביליםמאמר אקראי
The 3' M' - הנסיון הראשוני
בקטגוריית סיפורים
 
מ: גורן
יוצר: נעם גורן
אי-מייל: שלח אי-מייל
נוסף ב: מאי 15, 2005
עודכן ב: מאי 15, 2005
צפיות: 929
הצבעות: 0
דירוג: 0אפשרויות

הדפס  הדפס

שלח לחבר  שלח לחבר
 
לינקים קרובים
אין לינקים קשורים למאמר זה


המאמרים הפופולרים ביותר:
מה לקחת לטיול שנתי? (רשימה וטיפים)

 
איך אני בסיפורים עלילתיים?
יום ג' 9:34 בבוקר, אי שם ברעננה.
יעקב אבני הסתכל על רפי בכר, הצעיר עם הבלורית השחורה ומבט החצוף עמד מולו וסיים נאום שלם במבטא ארגנטינאי בו הוא הסביר למה הוא חושב שהוא לא זה שאמור לסוע ליפן. אבני ידע שזה חייב להיות רפי, ראש מחלקת המחשבים המבצעים של המוסד. אותה מחלקה המסומנת כ3M או הthe three M. המחלקה הזאת עדיין נחשבת בגדר סוד, ומעולם שום דיפלומט לא הודה בקיומה או באחריות מדינת ישראל לפעולות שיוחסו למחלקה הזאת. המחלקה הוקמה אחרי הפיגוע במלון 'פארק' בליל הסדר. ותפקידה היה להילחם באירגונים טרוריסטים ואנטישמיים ברחבי העולם הפועלים גם ע"י מחשבים. לא פעם תשעת חברי המחלקה גילו צפנים שנשלחו לטרוריסטים ברחבי העולם. כך למשל גולתה פצצת- האטום הפלשטינאית והטרוריסט מוחמד אל-חג'ייס. המחלקה המבצעית, שלא כמו מחלקת המחשבים הרגילה העוסקת באיתור פדופילים ופושעים אחרים כאלה באינטרנט, עוסקת בטרוריזם ועניינים של חיים ומוות מיידיים. לאבני היה ברור שאין שום ברירה אחרת, "מזוודת הסודות", כפי שהיא כונתה ע"י ראשי המוסד בימים האחרונים, הייתה חייבת לחזור לידיים ידידותיות לפני שהאויב יבין מה יש לו בידיים. המזוודה הזאת נלקחה מג'ון אולדן, סוכן המוסד בצרפת כמה דקות לפני שהוא נרצח שצורה ברוטאלית בקומה העליונה במגדל אייפל. השוטרים שמצאו את גופתו בתחתית המגדל התקשו לקבוע מי הקורבן, אך ברור הי שהמדובר הוא ברצח, שום התאבד לא יכל להתעלל לגופתו כל כך הרבה לפני שהוא היה מת. אבני ידע שרפי ומחלקתו הם היחידים בעלי הכישורים והביצועים לביצוע משימה כזאת, ע"פ המקורות המודיעיניים המזוודה הייתה ביפן, ארץ בה כמעט ולא היו סוכנים או אנשים ידידותיים לישראל, וזאת בגלל היד הקשה בה נהגו השלטונות כלפי מי שנחשד בקשרי ידידות עם מדינה עוינת. אחרי עוד ניסיון נואש לשכנע את הממונים לתת את המשימה למחלקה אחרת הוא הבין שאבדה התקווה, הוא התקשר לסיוון שהסביר לה עם כל הכוחות שהוא יכל לגייס שהם יצטרכו לדחות את חתונתם שלהם ושוב הוא לא יכל להסביר. "אין לך לאן לחזור. אם אתה מבריז מהחתונה הזאת אתה יכול לשכוח ממני" היא אמרה בתקיפות, רפי הבין אותה. עמדו לפניו שתי אפשרויות, להחזיר את המזוודה תוך פחות משבוע, לפרוש מהמוסד, או למצוא ארוסה אחרת.

אחרי חצי שעה כבר כל תשעת חברי המחלקה ישבו בחדר התדרוכים, מקשיבים לאיש בן הארבעים שנראה כאילו הוא נולד למוסד. שיערו הלבן היה אפילו יותר לבן מבדרך כלל, סימן לצרות. הוא דיבר ברצינות ושיקול דעת ביחד עם הכריזמה הידועה שלו, כמו תמיד. "לפני מספר ימים נרצח ג'ון אולדן במעלה מגדל אייפל בפריז, לקח למשטרת פריז יומיים לזהות את הגופה בגלל מצבה הגרוע למרות על האמצעים המשוכללים שלהם. מצלמות האבטחה ראו את ג'ון נכנס לבד לגן אייפל ובידיו הייתה מזוודה, ככל הנראה במזוודה הזאת היו מסמכים מאוד חשאיים" הוא נתן לדבריו לחלחל והוסיף "משטרת פריז מצאה מסמך בעברית מוכתם בדמו של ג'ון, לא יכולנו לראות אותו משום שהוא נכנס לתיק הרצח כראיה, אבל ברור לכולנו את המשמעות של הדבר" ובאמת המשמעות הייתה ברורה, הם כולם הכירו את ג'ון, סוכן המוסד שהעביר אליהם מידע על פעילות של ארגונים פרו-פלשטינאים מפריז ומצרפת כולה. הם ידעו שהוא בכיר אבל לא ידעו עד כמה. אבל השמועות אמרו שהוא החליף צד ביום ה"עשרים שנה" לכליאתו של מייק בנדון, יהודי שהעביר מידע לישראל שאחרי שניתפס ישראל לא עשתה דבר כדי לשחררו למרות שהוא הוחזק בכלא בבריטניה, בגלל שהוא כבר לא האמין למפעיליו. רפי, שכאילו קרא את מחשבותיהם פנה אליהם לקטע את המחשבות "אני רוצה שכולנו נזכור שאסור לנו להקשיב לשמועות כל עוד אין לנו הכוחות לנכונותם." שקט השתרר בחדר, ומשה ניצל זאת כדי להמשיך לדבר. "כרגע לא משנה לנו מה הסיפור של ג'ון, אך המסמכים במזוודה יכולים להיות מאוד קריטיים לנו. המקורות שלנו אומרים שהגירומלי, הארגון שהמזוודה נמצאת ככל הנראה אצלו לא יודעים מהם אותם מסמכים שיש להם. כך שאנחנו עובדים נגד השעון, עד שהם יבינו מה יש להם ביד." את המתח בחדר היה אפשר להרגיש ממש. כולם ידעו מה הם צריכים לעשות. שעה אחרי כבר הכל היה מוכן, המחלקה עלתה כולה על המטוס של הארגון בשדה התעופה הפרטי שלו. היה להם עשר שעות לחשוב ולהתארגן, עד הנחיתה הצפויה ביפן.

יום ג' 14:48 בצהרים שעון ישראל, מטוס של המוסד
רונה, מפקדת פרויקט סודי בחיל המודיעין לשעבר, התיישבה על אחד המושבים במטוס. פותחת את התיקייה בה מפורט סיפור הכיסוי של המחלקה. מאז שהיא זוכרת את תפקודה במוסד תמיד יואב גפני, הגבר שלא מזמן חגג את יום הולדתו הארבעים ושבע באכילת שלושה המבורגרים במקדונלס תוך עשר דקות מול עיניה המשתאות, היה כותב את סיפורי הכיסוי, והוא שוב הפתיע. סיפור הכיסוי היה זוג בריטי שבא להשקיע ביפן, במקרה אמורים לעשות איזו עסקה עם קאן ג'או. אחד מראשי הגירומלי. היא שוב הופתעה מהיצירתיות של הגבר השמנמן והמקריח שנדמה היה לה שיותר ממחצית אוכלוסיית העולם חייבת לו טובות. אבי ודניאלה היו אמורים להיות הזוג, אירוני ביותר בהתחשב בעובדה שהם היו גרושים. שאר המחלקה היו עוזרים ומזכירות. היא עצמה הייתה אמורה להיות המתרגמת, היא קצת התאכזבה, היא חשבה שבזכות ידיעת השפות הרחבה שלה ובניהן גם יפנית היא תקבל תפקיד יותר מרכזי. אבל היא מעולם לא התלוננה ולא הייתה לה שום כוונה להתחיל עכשיו. בייחוד שרפי קיבל את דמותו של עורך הדין, מה שאומר שהם יצטרכו לעבוד צמוד. כמה מטרים ממנה, איציק, הבחור המתולתל מהמוצע העירקי, בדק את האקדח שלו, הוא בטוח יצטרך אותו בתור השומר ראש, היחיד שיש לו אישור להחזיק נשק גם מבחינת השלטונות המקומיים. היא הסתכלה על העוזר הפרלמטרי של הזוג ג'יימס ולינדה לנגדון, היא צחקה לעצמה על השמות שאבי ודניאלה קיבלו, היא העבירה את מבטה דרך איציק שהכניס תת- מקלע לתיק, נשק שאין לו עליו אישור, ליורם, היא צחקה לראות אותו במשקפיים ושיער מסודר. יורם, הצעיר ביותר בחבורה, היה תמיד חיית מסיבות, הבנות תמיד אהבו את הגוף השרירי, החיוך החצוף, העיניים הירוקות והשיער שהתבדר ברוח כל פעם שהוא נסע באאודי עם הגג נפתח שלו. יום היה עכשיו איש המחשבים, היא לא התפלאה כי עוד מאז שהוא היה הפקוד שלה בחיל המודיעין הוא הסתדר מצוין עם מחשבים, אפילו יותר מאנשי המחשבים עצמם. בגלל היא המליצה עליו למחלקה. ואז מאחוריה משהו זז במהירות, היא הסתובבה וראתה את רפי עולם מולם. "דניאלה, איציק, רונה, יורם ואבי, תקשיבו, אני יודע שהכל פה אפוף במסתורין אבל אין ברירה כי ככל הנראה ביטחון המדינה תלוי ב?" יורם התרומם במפתיע "איזה ביטחון המדינה?" הוא צעק, "אנחנו אפילו לא יודעים מה היה במזוודה שנגנבה." רפי נראה להם רגוע למרות שבפנים הוא התמלא בכעס, "יורם, דבר ראשון שב" הוא אמר בתקיפות "דבר שני, אנחנו לא יודעים מה יש בדפים האלה, אבל הסיכון הוא גבוה מדי בשביל לחפף בעניין הזה, בכל מקרה" הוא לא נתן ליורם את ההזדמנות לענות. "כמו שאתם יודעים, במידה ואחד מאיתנו לא יחזור הממשלה לא תאשר כל קשר אליו, ובמקרה שלנו זה לא ממש משנה." הוא שתק ונתן לדברים לחלחל "אל תשכחו שאסור לכם בכל מקרה להזדהות כאנשי הטרי אמ'ס."


אהבתם? רוצים לקרא עוד? הביעו את דעתכם כדי שנדע אם לפרסם את ההמשך.

שתף/י בפייסבוק מאמר זה!


האחריות על התגובות מוטלת על בעליהן בלבד ואין לנו שום אחריות על תוכנן

מישהי פרסם תגובה זאת:
יפה מאוד! (:

Anonymous פרסם תגובה זאת:
סחטיש!כישרון לא חסר!קצת שפ]שוףואתה ממש רם אורן! :-) מוריה.

yaz פרסם תגובה זאת:
מעולה - אהבתי את לנגדון כמו אצל דן בראון.. חביב למדי!!! המשך נא!

ציצו פרסם תגובה זאת:
יפה יותר! עלה והצלח!

raz פרסם תגובה זאת:
יפה! המשך כך!

שאלה_טובה פרסם תגובה זאת:
פרסמו עוד זזה ממש נחמד

Anonymous פרסם תגובה זאת:
מ---ה----מ-ם

Anonymous פרסם תגובה זאת:
סרוג, האתר לדתיים סרוגים שביננו
wholesale bags http://www.googletest.com

Anonymous פרסם תגובה זאת:
gucci oversized sunglasses סרוג, האתר לדתיים סרוגים שביננו
where to buy fake hermes in bangkok http://motivointeractive.com/images/where-to-buy-fake-hermes-in-bangkok-3845.asp

Anonymous פרסם תגובה זאת:
gucci mane wasted סרוג, האתר לדתיים סרוגים שביננו
gucci bags http://www.gucci-handbags-clearance.com

Anonymous פרסם תגובה זאת:
gucci bag charms סרוג, האתר לדתיים סרוגים שביננו
gucci handbags on sale http://www.circlemoutfitters.ca/gucci-handbags-outlet-benefits-can-be-available-web-page.aspx

Anonymous פרסם תגובה זאת:
mbt shoes buy סרוג, האתר לדתיים סרוגים שביננו
mbt moja http://www.forbina.dk/mbt-sandals-women-kisumu.asp

Anonymous פרסם תגובה זאת:
o dog lyrics gucci סרוג, האתר לדתיים סרוגים שביננו
orange Hermes handbags http://www.fairybeautiful.nl/orange-Hermes-handbags-orange-Hermes-bags-5055.asp


העמוד הראשי | פורומים | מאמרים | טורים אישיים | בדיחות | קישורים | משחקים 1 | משחקים 2 | הסיפור שאינו נגמר | רדיו | החשבון שלי | מסרים | שאלות נפוצות |
RSS | Hosted By: HTTP | אינדקס אתרים | קשר החן - קשירת מטפחות | סרוגים | תנאי שימוש | צור קשר

© כל הזכויות שמורות לסרוג www.saroog.co.il | קרדיטים | sxc.hu
מערכת זו מופעלת על PHP-Nuke. ותורגמה על ידי צוות PHPNuke ישראל ושוחררה תחת הרישיון החופשי GNU/GPL .
כניסה למנהלים