בס"ד
 
  צור חשבון משתמש
התחבר
 
עמוד ראשי מאמרים וכתבות פורומים שליחת מאמר החדר שלי RSS הודעה פומבית  
תפריט
העמוד הראשי
מאמרים
פורומים
בדיחות
משחקים [1] [2]
הסיפור שאינו נגמר
סקרים
רדיו
קישורים
החדר שלי - סרוג אישי
מסרים אישיים
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
RSS
צור קשר
פרסם כאן!
 
עסקים
 
תיבת חיפוש
Google
 
מחוברים עכשיו
 
סקר
מה התכנון שלכם לחודש הראשון של החופש?

בגרויות
לעבוד
ללמוד נהיגה
לעשות פסיכומטרי
ללכת לקייטנה / מחנה
להתבטל
ללמוד תורה
לעזור לזקנים לחצות את הכביש
אחר (פרטו בתגובות!)
תוצאה
משאל

הצבעות: 587
תגובות: 7
 דף ראשישלח מאמרהמאמרים המוביליםמאמר אקראי
רסיסים של תקווה
בקטגוריית סיפורים
 
מ: אחד-חמוד
יוצר: אחד-חמוד
אי-מייל: שלח אי-מייל
נוסף ב: אפריל 30, 2007
עודכן ב: אפריל 30, 2007
צפיות: 1466
הצבעות: 13
דירוג: 9.84אפשרויות

הדפס  הדפס

שלח לחבר  שלח לחבר
 
לינקים קרובים
אין לינקים קשורים למאמר זה


המאמרים הפופולרים ביותר:
מה לקחת לטיול שנתי? (רשימה וטיפים)

 
יש עוד תקווה
רסיסים של תקווה - סיפורצעקה פילחה את חלל האויר. צעקה חזקה ומרה.היה זה ליל חורף אפרורי וקר. מכונית ובה ארבעה נוסעים מפלסת את דרכה בחזרה לביתה בעיר רחובות. הנוהג ברכב הוא נער צעיר בן שבע עשרה בשם מיכאל, שזה עתה קיבל רישיון ומאז, רק רוצה כל היום לנהוג ברכב. לא משנה גשם לא גשם הוא כל הזמן רוצה לנהוג. העיקר לנהוג. ולכן, גם עכשיו כאשר הערפל הכבד כמעט ומסתיר את כל שדה הראיה הבחור הצעיר מיכאל נוהג. במכונית היו באותה שעה אביו ואמו ואחותו הקטנה הודיה.

המכונית שעטה במהירות על הכביש, למרות הערפל הרב ששרר. השעה הייתה קצת אחרי חצות. וכל מה שנוסעי הרכב רצו זה רק להגיע כבר הביתה. אביו של מיכאל שישב באותה שעה ליד מושג הנהג נימנם רוב הנסיעה, כמו אימו ואחותו של מיכאל.

ומיכאל, הוא השתדל להישאר ערני במהלך הנסיעה. הוא לא רצה לגרום לתאונה. אך העייפות התחילה להשתלט עליו. לאט לאט מיכאל התחיל לאבד את השליטה ברכב. ולאט לאט הרכב התחיל לסטות מהנתיב הימני אל השוליים

דוד, אביו של מיכאל התעורר כששמע חבטה חזקה. הוא הביט לעבר ההגה וראה את בנו שרוע על ההגה. הוא ניסה להעיר אותו, אך ללא הועיל. בצעד כמעט נואש הוא ניסה להזיז את ההגה שמאלה. אך זה כבר לא עזר. המכונית שעטה במהירות לעבר האבדון. בלי אף רסיס של תקווה להינצל.ניצב מיקי וולך הוזעק להגיע בהקדם האפשרי לצומת נשרים,שם כפי שדווח לו אירעה תאונה נוראית. לאחר חמש דקות הוא כבר היה שם מלווה בעוד חמישה שוטרים. אז מה יש לנו כאן? מנחם, שוטר צעיר וחדש ענה לו שיש כאן שני הרוגים. כנראה אמא ובת. ועוד שני פצועים שהובאו לטיפול נמרץ. מי שנהג ברכב היה נער צעיר בן 17 בערך. זה בערך כל מה שידוע לנו עד עכשיו...טוב, ניצב מיקי אמר. תמשיכו לחקור את האירוע. וכל ידיעה חדשה מיד מעבירים אלי...ברור?...ברור!ענו כולם...שלושה חודשים אחרי:

דפיקה נשמעת בדלת של משפחת סגל. האבא דוד ממהר לפתוח ורואה מולו את תמר ברגר, מהשבט של מיכאל בבני-עקיבא. "ששששלום תמר", הוא התחיל לגמגם. אך היא כבר מיד שאלה: "אפשר לעלות למיכאל?" ודוד אפילו לא הספיק להגיד לה שלא כדאי עכשיו והיא כבר עלתה למעלה.

"מיכאל, מה שלומך? באתי לבקר אותך...אני הרי יכולה להבין את הכאב שלך,אבא שלי הרי נרצח לפני כמה שנים...אך האמת היא שיש סיבה אחרת שבגללה אני כאן. כמו שאתה בטח יודע אמא שלי היא עורכת דין. והיא מתנדבת לטפל במשפט שלך...אני בטוחה שתצא מזה זכאי. אך לפני זה אני צריכה להזהיר אותך מכמה דברים..."ניצב מיקי וולך, אפשר להיכנס?...כן מנחם בבקשה. אז ככה, התחיל מנחם לדבר. לגבי התיק של מיכאל סגל, נמצאו במכונית שבה הוא נהג שרידים של בקבוק יין. זה אולי יכול לתת לנו הוכחה שהוא נהג שתוי ולכן נגרמה התאונה. אוקיי, אמר מיקי. תמשיך לבדוק"אני צריכה להזהיר אותך...נשמע קולה של תמר. המשטרה נורא רוצה להפליל אותך, ככה אמא שלי אומרת. הם רוצים להגיד שנהגת שתוי ולכן גרמת לתאונה. ואז הם יכניסו אותך לכלא. אמא שלי אמרה שהיא תעשה הכל כדי שזה לא יקרה. אבל אתה צריך להיות מודע לזה מעכשיו כדי שתוכל להתמודד כנגד האשמות. תהיה חזק מיכאל...אתה תוכל לנצח במשפט הזה. אומנם זה לא יחזיר את אמא שלך ואת הודיה. אבל זה יחזיר לך את השפיות. וזה לא פחות חשוב. מיכאל, עדיין יש תקווה. "שלום, גברת ברגר? שלום מדבר דוד סגל. אני יודע שאת מתעסקת עם התיק של הבן שלי. וקודם כל אני רוצה להודות לך על זה. לא מספיק שהכאב שלי הוא כל כך מוחשי וגדול, כל המשפט הזה מקשה עלי הרבה יותר. אני לא מצליח לישון בלילה. אני מרגיש שדעתי הולכת להיטרף עלי. מר סגל, אני מבטיחה לך לעשות כמיטב יכולתי. אני בטוחה שנוכל לנצח במשפט הזה...תהיה חזק.בית המשפט:

היום, אנו עומדים לטפל בתיק שבו מואשם מיכאל סגל בגרימת מוות ברשלנות. אמרה השופטת. אך קודם אני רוצה לשמוע את עורכת הדין הגברת מרים סגל. בבקשה...
אני מרים סגל מאשימה את המשטרה בכך שהם מנסים להפליל את מיכאל. מיכאל אומנם עשה טעות. הוא אומנם גרם לתאונה. אך לא בגלל היותו שיכור ולא בגלל היותו על סמים. כמו כן, הכאב של מיכאל הוא גדול מאוד. אני לא יודעת אם אתם אפילו יכולים להבין אותו. אני דווקא כן יכולה להבין. לפני ארבע שנים נרצח בעלי. הכאב הוא גדול הוא עצום, והוא העונש הכי גדול שהאדם יכול לקבל. ולכן, אני אומרת שלמיכאל לא מגיע עונש נוסף. צריך לתת לו מעכשיו להתחיל לשקם את החיים שלו במקום להקשות עליו. אני קוראת לשופטת לזכות את מיכאל, ולא להאשים אותו במוות ברשלנות.

אוקיי, שמעתי אותך גברת סגל, אמרה השופטת. וכעת תנו לי חצי שעה עד לפסק הדין.בית המשפט!

וכעת, הכרעת בית המשפט. מיכאל סגל, לאחר שעייינתי בעיון רב, והקשבתי בקשב רק לעדים אני קובעת שמיכאל סגל מנוקה מעוון גרימת מוות ברשלנות, ועל כן לא ירצה עונש מאסר. אך על מיכאל יותלו עבודות שירות למען המדינה. אני חושבת שצריך כיום לתת למיכאל להשתקם, ועונש מאסר לא יעזור לו בזה. אני משחררת אותו ומאחלת לו בהצלחה בשיקום.צלצול הפעמון בדירת משפחת סגל הרעיד את הבית. מיכאל מיהר לפתוח את הדלת. להפתעתו מי שהופיעה בדלת הייתה גברת סגל. אמממ מיכאל גימגם, גברת סגל. מה את עושה פה?המשפט כבר נגמר...לא?
אך אז בדיוק הופיע אביו של מיכאל עם חיוך גדול ואמר לו.

מיכאל, יש לי משהו לספר לך. יותר נכון לי ולמרים סגל יש מה לספר לך...אנחנו מתחתנים...בקרוב תמר תהיה אחותך.

שתף/י בפייסבוק מאמר זה!


האחריות על התגובות מוטלת על בעליהן בלבד ואין לנו שום אחריות על תוכנן

שאלה_טובה פרסם תגובה זאת:
שכוייח היית אומר שזה כבר עלה...

blam2 פרסם תגובה זאת:
סיפור חמוד..

שי פרסם תגובה זאת:
אמממ...אבל למה קוראים לה גב' סגל...עוד לפני שהם התחתנו?!?!

הלב-בוער-למלך פרסם תגובה זאת:
אוי אבישי אבישי...שיהיה ב"הצלחה בהמשך!!=]]]


העמוד הראשי | פורומים | מאמרים | טורים אישיים | בדיחות | קישורים | משחקים 1 | משחקים 2 | הסיפור שאינו נגמר | רדיו | החשבון שלי | מסרים | שאלות נפוצות |
RSS | Hosted By: HTTP | אינדקס אתרים | קשר החן - קשירת מטפחות | סרוגים | תנאי שימוש | צור קשר

© כל הזכויות שמורות לסרוג www.saroog.co.il | קרדיטים | sxc.hu
מערכת זו מופעלת על PHP-Nuke. ותורגמה על ידי צוות PHPNuke ישראל ושוחררה תחת הרישיון החופשי GNU/GPL .
כניסה למנהלים